Metody usuwania włosków z bikini

Metody usuwania włosków z bikini

Wybierając metodę depilacji bikini, będziesz chciała wziąć pod uwagę kilka czynników. Czynniki te obejmują ból, możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz to, czy zabieg będzie wykonywany w spa czy w salonie. Przyjrzyjmy się każdemu z nich. Która opcja jest dla Ciebie najlepsza?

Bolesne

Usuwanie włosów z okolic bikini może być bolesne. Istnieje kilka sposobów, aby uczynić procedurę mniej bolesną. Jedną z opcji jest woskowanie. Twardy wosk jest mniej bolesny, ale bardziej skuteczny. Miękki wosk jest trudniejszy do pracy i schodzi z krzykiem. Należy upewnić się, że obszar jest czysty i suchy.

Depilacja bikini usuwa włosy z zewnętrznych obszarów bikini. Obejmuje to włosy na wargach sromowych, kości łonowej i górnej części ud. Zabieg może być bolesny, dlatego przed jego wykonaniem upewnij się, że czujesz się z nim komfortowo. Depilacja bikini jest również znana jako „wosk dla nowożeńców”, ponieważ usuwa włosy z okolic łonowych. Metoda ta nie usuwa jednak włosów z pośladków.

Depilacja woskiem do bikini jest jedną z najbardziej popularnych metod depilacji. Polega ona na usuwaniu włosów z okolic łonowych, a także z wewnętrznej strony ud i poniżej pępka. Ponieważ te miejsca są niezwykle wrażliwe, depilacja woskiem może być bolesna. Jednak różne produkty do depilacji zostały opracowane tak, aby zmniejszyć ból i uczynić proces bardziej komfortowym.

Jeśli nie jesteś pewna, czy depilacja woskiem do bikini jest bolesnym zabiegiem, zapytaj kosmetyczkę. Estetyczki wiedzą, że depilacja woskiem nie jest tak bolesna, jak niektórzy sobie wyobrażają. Keiann Roberts, kosmetyczka z The Medical Spa w Gastonii, N.C., mówi nam, dlaczego zabieg nie jest tak bolesny:

Dostępny w salonach lub spa

Zabieg brazylijskiego wosku usuwa włosy wokół okolic bikini. Do zabiegu używa się miękkiego wosku o nazwie Azulene lub twardego wosku o nazwie Cirepil blue dla skóry wrażliwej. Wosk jest nakładany wzdłuż całej linii bikini, łącznie z wargami sromowymi i między pośladkami. Wosk do bikini może pozostawiać paski, dlatego należy mieć to na uwadze, rezerwując wosk brazylijski.

Chociaż depilacja woskiem może być bolesna, jest to najlepsza opcja usuwania włosków z bikini. Profesjonalista zapewni Ci jak najmniej bolesne doświadczenie podczas depilacji woskiem. Depilacja woskiem jest dostępna w salonach fryzjerskich i spa w NYC. Najlepsze salony i spa zatrudniają wykwalifikowanych techników, którzy wiedzą jak usunąć najwięcej włosów z okolic bikini przy najmniejszym bólu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *